U-Power POINT S1P SRC Polobotky 44

U-Power POINT S1P SRC Polobotky 42. Bezpečnostní RedLion polobotky U-Power POINT S1P SRC s unikátní podešví z materiálu... více informací »
U-Power POINT S1P SRC Polobotky 44
Značka: U-Power
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
U-Power POINT S1P SRC Polobotky 42. Bezpečnostní RedLion polobotky U-Power POINT S1P SRC s unikátní podešví z materiálu...

U-Power POINT S1P SRC Polobotky 42. Bezpečnostní RedLion polobotky U-Power POINT S1P SRC s unikátní podešví z materiálu Infinergy®. Jedná se o první expandovaný TPU (TPU-E – Expandovaný Termoplastický Polyuretan) vyvinutý firmou BASF Group. Materiál Infinergy® byl vyvinut pro sportovní obuv, kde přinesl revoluci v oblasti běžecké obuvi. Hlavní výhody materiálu Infinergy® jsou měkkost a komfort, stabilita a elastičnost, lehkost a vysoká pevnost, odolnost proti oděru a nepropustnost, odolnost velkým teplotním změnám (-20°C až +40°C).   Podešev Infinergy® nabírá energii ve fázi došlapu a ve druhé fázi kroku energii vrací zpět a zvedá nohu. Podešev vrátí přes 55% energie zpět. Pomáhá tak zlepšit kondici pracovníků vystavených každodenním situacím a nejrůznějším druhům zátěže: dlouhodobé stání chůze na krátké a dlouhé vzdálenosti dlouhé periody v podřepu nebo klečení opakovaná chůze do schodů a ze schodů stejné a opakované postoje a pohyby Obuv má současné vysokou odolnost proti uklouznutí na vlhké podlaze. Požadavek normy EN345 je překonaný více než 2,5x!  Svršek: Měkčený velur v kombinaci s ultra prodyšným mesh textilem. Podšívka: prodyšná se vzduchovými kanálky WingTex. Bezpečnostní špice: AirToe Aluminium perforovaná s prodyšnou membránou. Ochrana proti propíchnuti: Save&Flex PLUS lehká, bezpečná, flexibilní a nekovová. Vkládací stélka: Polysoft, anatomicky tvarovaná stélka z měkkého PU, prodyšná a antibakteriální mezipodešev z měkkého PU a pěny Infinergy®. Podešev: kompaktní PU, protiskluzová, antistatická a odolná palivovým olejům. Šířka obuvi: Natural Confort 11 Mondopoint. Barva: šedá-zelená. Norma: EN ISO 20345 S1P SRC.    Video podešev Infinergy®   Bezpečnostní polobotky U-Power řady RedLion s unikátní podešví z materiálu Infinergy®.. Velikost obuvi 42. . . . .

Ve slevě tento produkt U-Power POINT S1P SRC Polobotky 44 od společnosti U-Power snadno můžete najít u nás nyní levně! Právě lze objednat jen za 1 899 Kč.