Tyčový a ruční vysavač s mopem 4v1 Sencor SVC 0625AT


6 499 Kč

Značka/Výrobce: Sencor
Neodolatelný produkt Tyčový a ruční vysavač s mopem 4v1 Sencor SVC 0625AT od populárního výrobce Sencor jednoduše najdete zde teď opravdu levně! Akční ceny již od 6 499 Kč
Popis produktu

Tyčový a ruční vysavač s mopem 4v1 Sencor SVC 0625AT. Tyčový akumulátorový vysavač Sencor 4v1 – vysává, vytírá, funguje i jako ruční vysavač a ruční vysavač s rotačním kartáčem. Naprostá volnost pohybu bez omezení napájecí šňůrou. Lehký, tichý a snadno ovladatelný vysavač nabízí rychlé a jednoduché řešení pro každodenní úklid všech typů povrchů včetně vytírání tvrdých podlah.Tento vysavač je vybaven účinnou baterií Li-ion o napětí 25,2 V – dokáže vysávat na jedno nabití až 50 minut! Samotné nabíjení pak trvá 4 až 6 hodin. Díky speciální nádobě umí vysavač v jednom kroku vysávat i vytírat – do nádoby můžete použít jak čistící prostředek, tak desinfekci. Po sejmutí nádoby s mopem můžete vysávat koberce jako s klasickým vysavačem.

Jednoduše z vysavače vyjmete ruční jednotku, kterou můžete použít jak pro malý úklid v domácnosti, nebo pro vysávání čalounění nebo kufru vašeho auta. K ruční jednotce lze připojit malý rotační kartáč.  

Vysavač je vybaven cyklónovou odlučovací jednotkou a na výstupu vzduchu je osazen HEPA filtrem. Ten zachytí i ty nejmenší částečky nečistot, včetně alergenů. Výměna filtru je vhodná jednou za 6 měsíců.

Snadné je i čistění zásobníku na prach o objemu 0,5 litrů – stačí jej sejmout, nečistoty vysavat do odpadu a pak znovu pouřívat. Nádobu je možné kdykoli omýt a po osušení okamžitě použít pro další vysávání. Už žádné shánění a nakupování sáčků – ušetřete svou peněženku.

Vysavač je vybaven rotační elektricky poháněnou hubicí, která je připravena na úklid všech typů povrchů. Na její čelní stěně určitě oceníte vestavené LED ovětlení, které vám pomůže důkladně uklidit i pod nábytkem.

Nádobka na čistící prostředek nebo desinfejci je umístěna za rozační huibicí a lze snadno sejmout. Na její spodní straně je mopovací tkanina, která dokonale setře nečistoty ulpělé na povrchu plovoucích podlah, kachliček nebo linoleí.. Distribuce CZ. Výrobce Sencor.