Sáčkový vysavač Sencor SVC 9000BK


3 499 Kč

Značka/Výrobce: Sencor
Oblíbený a akční kus Sáčkový vysavač Sencor SVC 9000BK originál od značky Sencor jednoduše můžete získat právě teď levně! Akční cena již od 3 499 Kč
Popis produktu

Sáčkový vysavač Sencor SVC 9000BK. Sáčkový vysavač značky Sencor pro perfektní úklid domácnosti. AAA znamená, že všechny měřené parametry jsou ve třídě A, u vysávání na kobercich, tvrdých podlahách a ve vrácení nečistot nazpět do ovzduší již vyšší třída neexistuje. Získáte maximální možnou kvalitu vysávání.Tento tichý vysavač – pouhých 69 dB zajistí maximální kvalitu vysávání jak na kobercích, tak na tvrdých površích. Špičková výbava pomůže vysát kvalitně všechny povrchy, vyhoví i chovatelům při vysávání chlupů zvířat.Měkčená kolečka pro ochranu podlah, indikátor naplnění sáčku, regulace sacího výkonu, automatické navíjení kabelu, termostat, široké příslušenství a další vlastnosti vysavače usnadní a zpříjemní již zaběhnutou rutinu. Navíc, při maximálním vytažení kabelu dosáhnete až na 615 m2 plochy.Tedy akční rádius se udává na velmi dobrých 14 m (to je součet délky kabelu, vysavače, hadice a trubky. Samotný kabel má úctyhodných 11 m.HEPA filtr třídy 13 spolu s vícestupňovým vstupním mikrofiltrem a sáčky z kvalitní netkané textilie zajišťují skvělou filtraci, která je vhodná zvláště pro alergiky. 

Máme ještě pro vás dárek!S nákupem tohoto vysavače získáte balení kvalitních originálních sáčků Sencor z netkané textilie.. Distribuce CZ. Výrobce Sencor.