Poloautomatický páskovací stroj, na PP pásku

Poloautomatický páskovací stroj s vysokou technickou úrovní a snadnou obsluhou. Lze jej použít na páskování balíků, kabelů... více informací »
Poloautomatický páskovací stroj
Značka: AJ produkty
34 297 Kč
Ověřit dostupnost
Poloautomatický páskovací stroj s vysokou technickou úrovní a snadnou obsluhou. Lze jej použít na páskování balíků, kabelů...

Poloautomatický páskovací stroj s vysokou technickou úrovní a snadnou obsluhou. Lze jej použít na páskování balíků, kabelů apod. Nastavitelná síla utažení 15 – 45 kg. Poloautomatický páskovací stroj s jednoduchým designem, nízkými nároky na údržbu a snadnou obsluhou. Stačí ovinout pásku okolo zboží a její konec zasunout do otvoru v pracovní desce. Poté stroj pásku automaticky utáhne a svaří ji. Páskovací stroj lze využít na balení krabic, kabelů apod. pomocí PP vázací pásky. Pracovní deska je vyrobena z nerezové oceli. Díky kolečkům můžete páskovací stroj kdykoliv jednoduše přemístit. Barva Modrá. Šířka 586 mm. Výška 760 mm. Hmotnost 100 kg. Délka 902 mm.

Kvalitní a žádaný kus Poloautomatický páskovací stroj, na PP pásku od kvalitní značky AJ produkty snadno najdete právě teď skutečně levně. Cena od 34 297 Kč.