Plastová nádoba na odpad Douglas s víkem a kolečky, 120 l, šedá

Robustní nádoba na odpad vyrobená z odolného plastu. Dodává se včetně víka a podvozku pro snadný pohyb. Robustní nádoba na... více informací »
Plastová nádoba na odpad Douglas s víkem a kolečky
Značka: AJ produkty
2 462 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní nádoba na odpad vyrobená z odolného plastu. Dodává se včetně víka a podvozku pro snadný pohyb. Robustní nádoba na...

Robustní nádoba na odpad vyrobená z odolného plastu. Dodává se včetně víka a podvozku pro snadný pohyb. Robustní nádoba na odpad uspokojí většinu požadavků týkajících se nakládání s odpadem. Je vyrobena z odolného polypropylenu, který je určen pro každodenní používání a jeho předností je snadná údržba. Vyprazdňování usnadňují masivní madla. Popelnice je možné stohovat a ušetřit tak místo při skladování. Nádoba se dodává s víkem a podvozkem. Víko popelnice omezuje šíření pachů a zabraňuje přímému pohledu na odpad, takže je uchovávání odpadu hygieničtější. Víko je vyrobeno z odolného plastu a má dva úchyty pro snadnou manipulaci. Podvozek se jednoduše upevní ke dnu nádoby a s popelnicí pak můžete snadno manipulovat. Podvozek usnadňuje i vyprazdňování a čištění. DELIVERY_DATE WEEK. . . . .

Nejprodávanější výrobek Plastová nádoba na odpad Douglas s víkem a kolečky, 120 l, šedá od kvalitní značky AJ produkty snadno můžete získat u nás právě za výhodnou cenu. Teď v akci 2 462 Kč.