Dyson Cinetic Big Ball Multifloor 2


10 490 Kč

Značka/Výrobce: Dyson
Tento kvalitní a levný produkt Dyson Cinetic Big Ball Multifloor 2 od známého výrobce Dyson snadno můžete sehnat na našich stránkách se slevou! Nabídky již od 10 490 Kč
Popis produktu

Dyson Cinetic Big Ball Multifloor 2. Jediný vysavač bez nutnosti výměny nebo praní filtrů. Již žádné dokupování sáčků!Žádné další náklady během životnosti vysavače!Špičková pneumatická hubice se automaticky přizpůsobí vysávanému povrchu. Po převržení se sám opět narovná. Vysoký sací výkon Dyson.

Jediný vysavač bez špinavých filtrů, které by bylo nutné prát nebo vyměňovatSeparace prachu ve vysavačích s technologií Dyson Cinetic™ je natolik účinná, že na rozdíl od jiných vysavačů, nevyžadují Dyson Cinetic™ vysavače praní ani výměnu filtrů. A bez nutnosti kupovat sáčky nevznikají ani žádné jiné skryté náklady.

Dyson Cinetic™ technologieNejúčinnější cyklony Dyson zachytávají prach, nečistoty i mikroskopické částice. Vysavače Dyson Cinetic™ mají 35 cyklon s oscilujícími koncovkami pro separaci mikroskopického prachu, který by jiné vysavače mohl ucpat. Díky nim nejsou potřeba filtry, o které je nutné se starat, ani nedochází ke ztrátě sacího výkonu.
Jediný vysavač, který se po převržení sám narovná Běžné vysavače zůstanou po převržení ležet. Pouze vysavače Dyson Big Ball se samy opět vrátí na kolečka.
O 25% méně hlukuVysavač je akusticky přepracován tak, aby se snížila jeho hlučnost a zlepšila kvalita zvuku.

Vylepšené hygienické vyprazdňování odpadní nádoby Při vysypávání doslova vymete z odpadní nádoby zachycené nečistoty, aniž byste se jich museli dotknout.
Zvětšená kapacita odpadní nádobyVelká průhledná odpadní nádoba zachytává při vysávání prach a nečistoty. Vejde se do ní více prachu a nečistot, takže není tak brzy plná.

Natáčecí rukojeťPro snadnější a všestrannější použití se natáčí do stran. Rukojeť trubice lze nyní natáčet ve třech směrech včetně otočení celé trubice o 360°. Snadná manipulace a všestrannější použití bez velké námahy.
Prodloužená sací trubice pro hůře dostupná místaTeleskopická sací trubice má nyní délku až 125 cm. To ocení nejen vysocí lidé, ale pomůže to i lidem s nižší postavou při vysávání hůře dostupných míst vysoko nad hlavou.

Pneumatická podlahová hubice Dyson Sama se automaticky nastaví pro optimální utěsnění na každém typu podlahy. Není potřeba ji měnit ani přepínat při přechodu z jednoho typu podlahy na jiný.

Kombinovaná štěrbinová hubice a hubice na čalouněníSlouží pro vysávání schodiště, čištění štěrbin a odstraňování prachu kdekoliv v domácnosti.
Rychloupínací hubiceSnadná výměna hubic mezi jednotlivými úkony.
Regulace sacího výkonuPro případ, že zachytíte záclonu nebo lehký ubrus na nábytku nebo budete chtít vysávat např. prach na žaluziích.
Pohodlné uložení nástavcůOba nejčastěji používané základní nástavce – štěrbinový s kartáčem a na čalounění máte vždy po ruce přímo na trubici vysavače.
Žádné sáčkyŽádné dodatečné náklady na spotřební materiál
5 let záruka

Technické parametry

Technologie: Dyson Cinetic™
Sací výkon: 160 AW (konstantní)
Jmenovitý příkon: 700 W
Pohybový mechanizmus: Dyson Ball™
Hlavní hubice: Rychloupínací pneumatická podlahová hubice
Výstupní filtr: Doživotní bezúdržbový filtr
Kapacita zásobníku na odpad: 0,8 litru
Délka napájecího kabelu: 6,5 m
Maximální provozní dosah: 9,66 m
Rozměry: 34,8 x 40,0 x 29,5 cm
Hmotnost: 8,06 kg
Rozměry v obalu: 54,0 x 44,1 x 35,6 cm
Hmotnost v obalu: 11,83 kg

Obsah dodávky

Vysavač Dyson Cinetic Big Ball
Hadice
Madlo
Teleskopická trubice
Pneumatická podlahová hubice bez nutnosti přepínání koberec / tvrdá podlaha
Rychloupínací kombinovaná štěrbinová/kartáčová hubice
Rychloupínací hubice na čalounění
Držák na nástavce
Návod k obsluze. Distribuce CZ. Účinnost na tvrdé podlaze B.