BENNON FARMIS O1 SRC Polobotky 50

BENNON FARMIS O1 SRC Polobotky 49. Pohodlná, lehká a zároveň pevná a odolná polobotka farmářkového typu vhodná pro všestranné... více informací »
BENNON FARMIS O1 SRC Polobotky 35
Značka: BENNON
1 165 Kč
Ověřit dostupnost
BENNON FARMIS O1 SRC Polobotky 49. Pohodlná, lehká a zároveň pevná a odolná polobotka farmářkového typu vhodná pro všestranné...

BENNON FARMIS O1 SRC Polobotky 49. Pohodlná, lehká a zároveň pevná a odolná polobotka farmářkového typu vhodná pro všestranné využití při práci i volném čase. U této obuvi FARMIS je jako vrchový materiál použit crazy horse hnědé barvy v kombinaci s černým textilem. Je doplněn dekorativní prvky oranžové barvy. Patní část má TPU komponent sloužící jako podpora paty. Podešev je vyrobena z PU/PU. Obuv bez ocelové tužinky O1. Svršek: crazy horse hnědé barvy v kombinaci s černým textilem. Podšívka: textilní materiál MESH černé barvy. Stélka: EVA + černý flanel. Podešev: PU/PU. Norma: EN ISO 20347 O1 SRC. Polobotky BENNON FARMIS pro profesionální použití. Velikost obuvi 49. Velikost obuvi. Velikost. . .

Tento nejprodávanější produkt BENNON FARMIS O1 SRC Polobotky 50 pocházející od značky BENNON můžete získat na našich stránkách teď ve slevě! Právě teď jen za 1 165 Kč.