PROFI PRODUKTY

Profesionální péče o zdraví a krásu

Kniha PRAKTICKÁ PEDIKÚRA - Studijní materiál pro podologickou praxi

Kniha PRAKTICKÁ PEDIKÚRA - Studijní materiál pro podologickou praxi

Jediná dostupná učebnice pro pedikérky na českém trhu! Absolutní novinka u nás! Tato publikace bude vaším nepostradatelným průvodcem při vašem dotekovém povolání.  

  • Cena: 257 Kč

Praktická pedikúra - příručka pro podologickou praxi obsahuje ucelené informace k oboru Pedikúra a je nyní jedinou dostupnou učebnicí tohoto druhu na našem trhu. Autorka této publikace je pedikérka s dlouholetou praxí v oboru, která zároveň vyučuje rekvalifikační a doškolovací kurzy v tomto oboru.

Hlavní kapitoly publikace:

  • Ošetření klienta
  • Pracovní zázemí
  • Anatomie dolní končetiny
  • Chorobné změny chodidla
  • Wellness pedikúra
  • Krásné a zdravé nohy

Celkový počet stran 124.
 

Re: Autor

Autorkou je Ing. Diana Dürichová, DiS.,která má praxi v oblasti mokré i suché pedikúry. Zároveň působí jako lektor rekvalifikačních a doškolovacích kurzů v oblasti dotekového povolání. Své zdravotnické vzdělání uplatňuje zejména v oblasti svého povolání pedikéra a maséra a vedením odborných přednášek ze stavby lidského těla. Své vědomosti a zkušenosti promítá také do článků v internetových novinách, kterých je členkou.
Odpověď 19. 5. 2014 08:52:48

Autor

Kdo je prosím, autorkou učebnice? Děkuji. Kopecká
Odpověď 18. 5. 2014 08:10:21

Nový komentář

* (Povinné)

Košík

Přihlášení

 

 

RÁDI PORADÍME! Pokud máte otázky v oboru péče o zdraví, krásu a životní styl, kontaktujte nás. Ochotně zodpovíme Vaše dotazy.

 

 

Výdejním místem je školící centrum ERA v Řepově u Mladé Boleslavi. Po dohodě je možné převzít osobně zboží v Mladé Boleslavi, České Lípě, České Kamenici. Další možností je balíková služba (více info ve smluvních podmínkách).

 

 

Více informací o rekvalifikačních   kurzech na  www.erakurzy.cz

 

 

Přihlášení