PROFI PRODUKTY

Profesionální péče o zdraví a krásu

KURZY

Naše vzdělávací centrum Vám nabízí rekvalifikační i zájmové kurzy pod vedením zkušených lektorů, kteří zajistí Vaše odborné vyškolení. Snažíme se vždy o individuální přístup, s každým zájemcem probereme jeho časové možnosti a je možné také vyhotovit splátkový kalendář.

Naše rekvalifikační kurzy jsou akreditovány MŠMT a zkoušky provádíme pod dohledem lékaře, který zajistí vysokou profesionalitu. Kurzy jsou vedeny v malých skupinkách, abychom se mohli dostatečně věnovat jednotlivým osobám a aby byly zodpovězeny všechny otázky jednotlivců. Kurzy se skládají z teoretické a praktické části. V teoretické části se studenti dozví základní informace o lidském těle, které jsou potřeba pro praxi. V praktické části se pak naučí základy oborů a na modelech si osvojí jednotlivé kroky.

Zájmové kurzy jsou vedeny odbornými lektory, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru a ochotně Vám předají vědomosti potřebné k provádění těchto činností. Tím, že absolvujete zájmové kurzy, si rozšiřujete svou profesionalitu a můžete tak lépe čelit konkurenci.

ERA-Centrum vzdělání zaručuje nejen profesionální školení jednotlivců, ale naše práce pokračuje i po absolvování kurzů, kdy Vám poskytujeme bezplatně rady v problematice oborů péče o tělo a můžete se na nás vždy spolehnout.


Více informací o jednotlivých kurzech v sekcích „Zájmové kurzy“ a   "Rekvalifikační kurzy".

  1. V oblasti vzdělávání máme dlouhodobé odborné zkušenosti.
  2. Všechny nabízené kurzy začínají průběžně po celý rok.
  3. Výuka je vedena intenzívně v malých skupinkách.
  4. Klademe důraz na praktické dovednosti všech absolventů.
  5. Zaneprázdněným zájemcům nabízíme individuální program studia.
  6. Po dohodě je možnost sepsat splátkový kalendář.
  7. Podle potřeby Vám zajistíme garanta v oboru podnikání.

 

Košík

Přihlášení

 

 

RÁDI PORADÍME! Pokud máte otázky v oboru péče o zdraví, krásu a životní styl, kontaktujte nás. Ochotně zodpovíme Vaše dotazy.

 

 

Výdejním místem je školící centrum ERA v Řepově u Mladé Boleslavi. Po dohodě je možné převzít osobně zboží v Mladé Boleslavi, České Lípě, České Kamenici. Další možností je balíková služba (více info ve smluvních podmínkách).

 

 

Více informací o rekvalifikačních   kurzech na  www.erakurzy.cz

 

 

Přihlášení